Dla odmiany troche grafiki bo zadnych zdjec nie robilem. 3 pierwsze zrobione dla wlasnej przyjenosci a ostatnia to projekt, ktory mi sie podoba ale okazal sie nie na temat
Na początek trochę mazurskich krajobrazów. Kolejne zdjęcia będą bardziej społeczno-architektoniczne. Więcej zdjęć można zobaczyć na moim...
W końcu trafiła mi się chwila wolnego na zdjęcia - czyli jest co tutaj wrzucić. Dodatkowo trafiła się super pogoda. Lekka mgła i zachód sło...
Post a Comment